htmLawed (7.x-3.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: default
af: verstek

en: Help
af: Hulp

en: configure
af: verstel

en: help
af: hulp

en: Optional
af: Opsioneel

en: input formats
af: inleesformate
