htmLawed (7.x-3.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: default
be: прадвызначана

en: Help
be: Дапамога

en: configure
be: змяніць настройкі

en: help
be: даведка

en: Optional
be: Неабавязковы

en: input formats
be: фарматы ўводу
