htmLawed (7.x-3.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: default
bg: по подразбиране

en: Help
bg: Справка

en: configure
bg: конфигурирай

en: help
bg: помощ

en: here
bg: Тук

en: Optional
bg: По желание

en: input formats
bg: формати
