htmLawed (7.x-3.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: here
bo: འདིར།

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ
