htmLawed (7.x-3.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: default
ca: predeterminat

en: Help
ca: Ajuda

en: configure
ca: configura

en: help
ca: ajuda

en: here
ca: aquí

en: Optional
ca: Opcional

en: run cron manually
ca: executeu el cron manualment

en: input formats
ca: formats d'entrada

en: text formats
ca: formats de text
