htmLawed (7.x-3.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: default
cs: výchozí

en: Help
cs: Nápověda

en: configure
cs: nastavení

en: help
cs: nápověda

en: here
cs: zde

en: Optional
cs: Nepovinné

en: input formats
cs: vstupní formáty
