htmLawed (7.x-3.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: default
cy: rhagosod

en: Help
cy: Cymorth

en: configure
cy: ffurfweddu

en: help
cy: cymorth

en: Optional
cy: Dewisol

en: input formats
cy: fformatiau mewnbwn
