htmLawed (7.x-3.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: help
dz: གྲོགས་རམ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: input formats
dz: ཨིན་པུཊི་རྩ་སྒྲིག་ཚུ།
