htmLawed (7.x-3.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: default
el: προεπιλογή

en: Help
el: Βοήθεια

en: configure
el: ρύθμιση

en: help
el: βοήθεια

en: here
el: εδώ

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: input formats
el: μορφότυποι εισόδου
