htmLawed (7.x-3.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: default
et: vaikimisi

en: Help
et: Abi

en: configure
et: seadista

en: help
et: abi

en: here
et: siin

en: Optional
et: Valikuline

en: run cron manually
et: käivita cron manuaalselt

en: input formats
et: sisestusvormingud
