htmLawed (7.x-3.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: default
eu: lehenetsia

en: Help
eu: Laguntza

en: configure
eu: konfiguratu

en: help
eu: laguntza

en: here
eu: hemen

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: input formats
eu: sarrerako formatuak
