htmLawed (7.x-3.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Help
fa: راهنما

en: configure
fa: پیکربندی

en: help
fa: راهنما

en: here
fa: اینجا

en: Optional
fa: اختیاری

en: run cron manually
fa: کرون را دستی اجرا کنید

en: input formats
fa: قالب‌بندی‌های ورودی
