htmLawed (7.x-3.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: default
fi: oletus

en: Help
fi: Ohje

en: configure
fi: Muokkaa

en: help
fi: ohje

en: here
fi: täällä

en: Optional
fi: Valinnainen

en: input formats
fi: syöttömuodot
