htmLawed (7.x-3.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: default
gl: predeterminado

en: Help
gl: Axuda

en: configure
gl: configurar

en: help
gl: axuda

en: here
gl: aquí

en: Optional
gl: Opcional

en: input formats
gl: formatos de entrada

en: text formats
gl: formatos de texto
