htmLawed (7.x-3.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: default
he: ברירת מחדל

en: Help
he: עזרה

en: configure
he: הגדרות

en: help
he: עזרה

en: Optional
he: אופציונאלי

en: input formats
he: מבני קלט
