htmLawed (7.x-3.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: default
hi: तयशुदा

en: Help
hi: मदद

en: configure
hi: विन्यास करें

en: help
hi: मदद

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: input formats
hi: इनपुट प्रारूप
