htmLawed (7.x-3.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: default
hr: Zadano

en: Help
hr: Pomoć

en: configure
hr: prilagodi

en: help
hr: pomoć

en: here
hr: ovdje

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: input formats
hr: formati unosa
