htmLawed (7.x-3.3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: default
hu: alapértelmezés

en: Help
hu: Súgó

en: configure
hu: beállít

en: help
hu: súgó

en: here
hu: ide

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: run cron manually
hu: cron kézi futtatása

en: input formats
hu: beviteli formák

en: documentation
hu: dokumentáció

en: configured
hu: beállítva

en: text formats
hu: szövegformátumok

en: handbook
hu: kézikönyv
