htmLawed (7.x-3.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: default
id: standar

en: Help
id: Bantuan

en: configure
id: konfigurasi

en: help
id: panduan

en: here
id: di sini

en: Optional
id: Pilihan

en: input formats
id: format input

en: text formats
id: format teks
