htmLawed (7.x-3.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: default
it: predefinito

en: Help
it: Aiuto

en: configure
it: configura

en: help
it: aiuto

en: here
it: qui

en: Optional
it: Opzionale

en: run cron manually
it: esegui cron manualmente

en: input formats
it: formati di input
