htmLawed (7.x-3.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: default
ja: デフォルト

en: Help
ja: ヘルプ

en: configure
ja: 設定

en: help
ja: ヘルプ

en: here
ja: こちら

en: Optional
ja: 任意

en: run cron manually
ja: cron を手動で実行

en: input formats
ja: 入力書式

en: text formats
ja: テキストフォーマット
