htmLawed (7.x-3.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: default
jv: gawan

en: Help
jv: Pitulungan

en: configure
jv: konfigurasi

en: here
jv: nag kéné

en: Optional
jv: Ora kudu
