htmLawed (7.x-3.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: default
kk: әдепкі

en: Help
kk: Көмек

en: configure
kk: баптау

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: input formats
kk: енгізу форматтары
