htmLawed (7.x-3.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: default
km: លំនាំដើម

en: Help
km: ជំនួយ

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: help
km: ជំនួយ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: input formats
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល
