htmLawed (7.x-3.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Help
ku: یارمەتی

en: configure
ku: سازبکە

en: help
ku: یارمەتی

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە
