htmLawed (7.x-3.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: default
mr: मुलभूत

en: Help
mr: मदत

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: help
mr: मदत

en: here
mr: येथे

en: Optional
mr: पर्यायी
