htmLawed (7.x-3.3) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: default
no: standard

en: Help
no: Hjelp

en: configure
no: konfigurer

en: help
no: hjelp

en: here
no: her

en: Optional
no: Valgfritt

en: run cron manually
no: kjør cron manuelt

en: input formats
no: inndataformater

en: text formats
no: tekstformater
