htmLawed (7.x-3.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: default
nn: standard

en: Help
nn: Hjelp

en: configure
nn: konfigurer

en: help
nn: hjelp

en: here
nn: her

en: Optional
nn: Valfri

en: input formats
nn: inndataformat
