htmLawed (7.x-3.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: default
oc: defaut

en: Help
oc: Ajuda

en: configure
oc: configurar

en: help
oc: ajuda

en: here
oc: aicí

en: Optional
oc: Facultatiu

en: input formats
oc: formats d'entrada
