htmLawed (7.x-3.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: default
pl: domyślny

en: Help
pl: Pomoc

en: configure
pl: konfiguruj

en: help
pl: pomoc

en: here
pl: tutaj

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: input formats
pl: formaty danych

en: text formats
pl: formaty tekstu
