htmLawed (7.x-3.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: default
pt: predefinido

en: Help
pt: Ajuda

en: configure
pt: configurar

en: help
pt: ajuda

en: here
pt: aqui

en: Optional
pt: Opcional

en: run cron manually
pt: Executar o cron manualmente

en: Uninstalling
pt: Desinstalando

en: input formats
pt: formatos de introdução de conteúdos

en: documentation
pt: documentação

en: text formats
pt: formatos de texto
