htmLawed (7.x-3.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: default
ru: по умолчанию

en: Help
ru: Справка

en: configure
ru: настроить

en: help
ru: справка

en: here
ru: здесь

en: Optional
ru: Необязательно

en: run cron manually
ru: запустить планировщик cron  вручную

en: input formats
ru: форматы ввода

en: documentation
ru: документацию

en: text formats
ru: текстовые форматы
