htmLawed (7.x-3.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: default
sk: predvolené

en: Help
sk: Pomoc

en: configure
sk: konfigurácia

en: help
sk: pomocník

en: here
sk: tu

en: Optional
sk: Nepovinné

en: input formats
sk: formáty vstupu
