htmLawed (7.x-3.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: default
sl: privzeto

en: Help
sl: Pomoč

en: configure
sl: nastavi

en: help
sl: pomoč

en: Optional
sl: Neobvezno

en: input formats
sl: vhodne oblike
