htmLawed (7.x-3.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Help
sq: Ndihmë

en: configure
sq: konfigurimi

en: help
sq: ndihmë

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: input formats
sq: formatet e input
