htmLawed (7.x-3.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Help
ta: உதவி

en: configure
ta: முறையமை

en: help
ta: உதவி

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: input formats
ta: உள்ளீட்டு வடிவங்கள்
