htmLawed (7.x-3.3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: default
tr: öntanımlı

en: Help
tr: Yardım

en: configure
tr: yapılandır

en: help
tr: yardım

en: here
tr: buraya

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: run cron manually
tr: dönemsel görevleri elle çalıştır

en: input formats
tr: girdi biçimleri

en: text formats
tr: metin biçimleri
