htmLawed (7.x-3.3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: default
uk: замовчування

en: Help
uk: Довідка

en: configure
uk: налаштувати

en: help
uk: довідка

en: here
uk: тут

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: run cron manually
uk: запуск cron вручну

en: Uninstalling
uk: Прибирання

en: input formats
uk: формати вводу

en: documentation
uk: документації

en: text formats
uk: текстові формати
