htmLawed (7.x-3.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: default
vi: mặc định

en: Help
vi: Trợ giúp

en: configure
vi: cấu hình

en: help
vi: trợ giúp

en: here
vi: ở đây

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: input formats
vi: các định dạng nhập vào
