htmLawed (7.x-3.9) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Help
es: Ayuda

en: help
es: ayuda

en: here
es: aquí

en: Optional
es: Opcional

en: text formats
es: formatos de texto

en: Tags allowed: a, em, strong, cite, code, ol, ul, li, dl, dt, dd
es: Etiquetas permitidas: a, em, strong, cite, code, ol, ul, li, dl, dt, dd

en: HTML markup is restricted and corrected using the !htmLawed filter/purifier.
es: El código HTML es restringido y corregido usando el filtro/purificador !htmLawed.

en: readme
es: léame
