HTML5 Media (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: Loop
ru: Цикл

en: Template
ru: Шаблон

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка

en: Allow multiple sources
ru: Разрешить несколько источников
