HTML5 Media (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Debug Mode
es: Modo debug

en: Loop
es: Bucle

en: Template
es: Plantilla

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Media Player
es: Reproductor de medios
