HTML5 Media (7.x-1.0-beta2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Template
no: Mal

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: Preload
no: Forhåndslasting
