HTML5 Media (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Debug Mode
vi: Chế độ gỡ lỗi

en: Loop
vi: Lặp

en: Template
vi: Mẫu

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Media Player
vi: Trình phát Media

en: Preload
vi: Nạp trước

en: Initial Volume (0 - 100)
vi: Âm lượng ban đầu (0 - 100)

en: Allow multiple sources
vi: Cho phép nhiều nguồn
