HTML5 Media (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Loop
ca: Bucle

en: Template
ca: Plantilla

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica
