HTML5 Media (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Template
hu: Sablon

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Preload
hu: Előtöltés
