HTML5 Media (7.x-1.0-beta6) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Loop
et: Silmus

en: Template
et: Mall

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine
