HTML5 Media (7.x-1.0-beta6) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Debug Mode
fr: Mode débogage

en: Loop
fr: Boucle

en: Template
fr: Gabarit

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Preload
fr: Préchargement
