HTML5 Media (7.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Loop
ja: ループ

en: Template
ja: テンプレート

en: Autoplay
ja: 自動再生
