HTML5 Media (7.x-1.0-beta6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Loop
uk: Цикл

en: Template
uk: Шаблон

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Media Player
uk: Програвач

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Allow multiple sources
uk: Дозволити кілька джерел
